Sencor SLE 40F20TCS
Kód: BZ-35060699
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem
LED televize, úhlopříčka displeje 101 cm (40"), FULL HD, HD DVB-T/T2/C/S/S2 tunery, D-LED, odezva 9,5 ms, široký pozorovací úhel 178°/178°, výstupní výkon 2 × 8 W, hodiny, časovač, rodičovský zámek
Detailní informace
Detailní popis produktu
LED televize
Sencor SLE 40F20TCS
Úhlopříčka displeje 101 cm (40"), FULL HD
HD DVB-T/T2/C/S/S2 tunery
Přehrávání a záznam na disk USB
Obraz:
Úhlopříčka displeje 101 cm (40")
Full HD
Rozlišení 1920 × 1080 bodů
D-LED
Jas 220 cd/m²
Odezva 9,5 ms
Široký pozorovací úhel 178°/178°
Digitální hřebenový filtr (DCF)
Dynamické potlačování šumu (DNR)
Příjem signálu:
DVB-T2 (H.265, max. 1920 × 1080/60p)
DVB-T
DVB-C
DVB-S2 (Skylink FastScan ladění)
PAL/SECAM BG/DK/I
Zvuk:
Výstupní výkon 2 × 8 W
Vstupy a výstupy:
2× HDMI (1xARC), AV in, Mini YPbPr, koaxiální, USB 2.0 (5 V ⎓ 0.5 A), Sluchátkový výstup
Rozhraní CI+
Přehrává:
Video: AVI, MP4, MOV
Audio: MP3
Obrázky: JPEG, JPG
Textové: TXT
Ostatní:
Nahrávání na disk USB (formát REC-TS) / přehrávání z disku USB
Timeshift
OSD: EN, CZE, POL, HUN, SVK, GER, FRE, ITA, SPA, GRC, HRV, SRP, BUL, SLV, LIT, RUS, ROM
Elektronický programový průvodce EPG
Teletext
Hodiny, časovač
Rodičovský zámek
Hotel Mode (Hotelový režim)
Napájení a rozměry:
Příkon: AC ~100-240V, 50/60 Hz
Rozměry se stojanem: 892 x 208 x 552 mm
Rozměry bez stojanu: 892 x 87 x 506 mm
Hmotnost: 7,3 kg
VESA: 200 × 200
Doplňkové parametry
Kategorie: TV 33" - 43" (83 - 109 cm)