Zákaznická podpora:info@elektro-kvart.cz

Doprava zboží

DOPRAVA ZBOŽÍ
 
 
Vaši objednávku Vám můžeme doručit několika způsoby a nebo Vám objednané zboží připravíme k vyzvednutí v prodejně, záleží jen na Vás, jaký typ dopravy zvolíte.
 
 
 
 
MOŽNOSTI DORUČENÍ ZÁSILKY
 
 
 
Vyzvednutí zboží v některé z našich prodejen ZDARMA
 
Pokud zvolíte tento způsob dopravy, zajistíme doručení zboží na vámi vybranou prodejnu a oznámíme Vám, až bude vaše zásilka připravena.
 
 
 
DOPRAVA ZA  1 KČ do okruhu 30 km od našich prodejen.
 
V místním regionu jsme schopni zboží dopravit vlastním rozvozem a to pouze ve vzdálenosti (silniční, ne vzdušnou čarou) do 30 kilometrů od některé z našich kamenných prodejen. Doručujeme pouze na území ČR a nabídka platí pro rozvážku objemu produktů v objednávce nad 30 Kg.
Podrobné informace o možnosti využití této služby a seznam obcí, kam přivezeme v okolním regionu zboží ZDARMA naleznete ZDE
   
 
Zásilku doručujeme následující den po převzetí. Pohyb vaší zásilky můžete sledovat na www.ppl.cz Máte možnost změny dispozic doručení on-line nebo prostřednictvím zákaznického servisu, je zde také možná volba sobotního doručení. O času doručení v rozmezí 2 hodin budete informováni prostřednictvím emailu a sms.
 
Vaše zásilka je v ceně přepravného pojištěna do hodnoty 50 000 Kč u balíkové přepravy a  pojištění zásilky v paletové přepravě je v ceně přepravného do hodnoty 900 000 Kč