Doprava zboží

DOPRAVA ZBOŽÍ
 
 
Vaši objednávku Vám můžeme doručit několika způsoby a nebo Vám objednané zboží připravíme k vyzvednutí v prodejně, záleží jen na Vás, jaký typ dopravy zvolíte.
 
 
 
 
MOŽNOSTI DORUČENÍ ZÁSILKY
 
 
 
Vyzvednutí zboží v některé z našich prodejen ZDARMA
 
Pokud zvolíte tento způsob dopravy, zajistíme doručení zboží na vámi vybranou prodejnu a oznámíme Vám, až bude vaše zásilka připravena.
 
 
 
DOPRAVA ZA  1 KČ do okruhu 30 km od našich prodejen.
 
V místním regionu jsme schopni zboží dopravit vlastním rozvozem a to pouze ve vzdálenosti (silniční, ne vzdušnou čarou) do 30 kilometrů od některé z našich kamenných prodejen. Doručujeme pouze na území ČR a nabídka platí pro rozvážku objemu produktů v objednávce nad 30 Kg.
Podrobné informace o možnosti využití této služby a seznam obcí, kam přivezeme v okolním regionu zboží ZDARMA naleznete ZDE
 
 
 
Doručení prostřednictvím přepravní společnosti PPL
 
Ceny za doručení
 

            Váha balíku

Dopravné

Příplatek za platbu dobírkou

0-10kg

75,-

25,-

10-30kg

95,-

25,-

30-50kg

185,-

25,-

50-100kg

365,-

25,-

 
Zásilku doručujeme následující den po převzetí. Pohyb vaší zásilky můžete sledovat na www.ppl.cz Máte možnost změny dispozic doručení on-line nebo prostřednictvím zákaznického servisu, je zde také možná volba sobotního doručení. O času doručení v rozmezí 2 hodin budete informováni prostřednictvím emailu a sms.
 
Vaše zásilka je v ceně přepravného pojištěna do hodnoty 50 000 Kč u balíkové přepravy a  pojištění zásilky v paletové přepravě je v ceně přepravného do hodnoty 900 000 Kč
Možnost přiobjednání doplňkových služeb u paletové dopravy: Dobírka, Výnos zásilky do patra apod. více na www.ppl.cz
 
 
 
 Doručení prostřednictvím přepravní společnosti GEIS
  
Ceny za doručení
  

             Váha balíku

Dopravné

Příplatek za platbu dobírkou

0-10kg

89,-

30,-

0-30kg

109,-

30,-

30-50kg

199,-

30,-

50-100kg

399,-

30,-

 
Přepravní služba Geis se zaručuje, že v případě neúspěchu doručení na adresu dodání, bude dopravce pokus o opětovné doručení ještě 2x opakovat. Pokaždé budete o dodání zboží s přesností jedné hodiny telefonicky informováni přímo řidičem dopravujícím zásilku.
V případech paletové přepravy zboží s váhou nad 50 kg je nutná spolupráce druhé osoby s řidičem.
 
 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.