Zákaznická podpora:info@elektro-kvart.cz

Dolní Bojanovice

 

KVART Elektro Dolní Bojanovice

Hlavní 187
696 17 Dolní Bojanovice 
 
  Provozní doba:  
Kontakty: Pondělí        08:00 – 17:00
telefon:    +420 518 372 246 Úterý   08:00 – 17:00
mobil:      +420 775 555 225 Středa   08:00 – 17:00
 mobil:     +420 775 555 486 Čtvrtek   08:00 – 17:00
  Pátek  08:00 – 17:00
e-mail:     info@elektro-kvart.cz Sobota 08:00 – 11.00
 vedoucí:  Eva Plecáková Neděle ZAVŘENO
 
 
 
 
Historie a popis prodejny Dolní Bojanovice
 
 
Prodejna elektrospotřebičů v Dolních Bojanovicích byla první prodejnou firmy KVART a datuje se k vzniku firmy v roce 1991. Až do roku 2000 se tato prodejna nacházela v 1.patře objektu původního obchodního domu. V roce 1999 jsme využili nabídku prodeje pozemku sousedícího s objektem obchodního domu abychom rozšířili prodejní plochu.
 
Za dobu čtyř měsíců zde vznikla nová, moderní, klimatizovaná prodejna s bezbariérovým přístupem a prodejní plochou 150m2. V roce 2000  byla prodejna Elektra přemístěna do nově zbudované přístavby. Díky větší prodejní ploše byl navýšen celkový objem sortimentu všech významných značek zastoupených na českém trhu. Součástí objektu nové prodejny je i parkoviště, na které přímo navazuje bezbariérový vstup do budovy. Parkoviště je situováno přímo před vchodem do prodejny a zvyšuje tak pohodlí při nakupování.
 
Elektro-prodejna v Dolních Bojanovicích nabízí široký sortiment spotřebičů VELKÉ BÍLÉ techniky – chladničky, mrazící pulty, automatické pračky, myčky, sušičky prádla a sporáky, které jsou všechny vystaveny na prodejní ploše. V prodejně naleznete také velký výběr MALÝCH SPOTŘEBIČŮ - spotřebiče pro úklid, do kuchyní a koupelen a žehlící techniku.
 
Vybrat si můžete také z bohaté nabídky televizorů všech typů a velikostí, audio, video techniku, navigaci, fotoaparáty, notebooky, tablety, mobily. Sortiment ještě doplňují DROBNÉ SPOTŘEBIČE – fény, kulmy, topinkovače, rychlovarné konvice, mp3, blue ray a retro přehrávače, rádia, fotoaparáty a spousty dalších spotřebičů elektroniky.
 
Samostatnou část sortimentu ještě tvoří široký výběr VESTAVNÝCH SPOTŘEBIČŮ různých značek i provedení - horkovzdušné i mikrovlnné trouby, varné desky plynové, elektrické i indukční, myčky nádobí, odsavače par. Sortiment ještě doplňují VÝROBNÍKY SODOVÉ VODY i se sirupy a s příslušenstvím. Ke všem spotřebičům i elektronice nabízíme možnost dokoupit  příslušenství, baterie a záznamová média. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.
 
Personál naší prodejny prochází pravidelným školením, má přehled o všech změnách a novinkách v sortimentu a ovládá jejich obsluhu. Proto Vám dokáže pomoci s výběrem toho nejvhodnějšího typu spotřebiče na základě vašich požadavků. Při nákupu velkých spotřebičů vám do 30 km vybraný produkt přivezeme až domů.
Strategií naší firmy je osobní, přátelský přístup k zákazníkům a ochota poskytnout informace, i když si zákazník chce svůj výběr ještě rozmyslet. Tímto se vytváří oboustranná vzájemná důvěra a zákazníci se k nám rádi vracejí nejenom nakupovat, ale také se poradit.
 
Prodejna je pro vás otevřena od 8.00 do 17.00 hod. v pracovních dnech a v době od 8.00 do 11.00 hod. v sobotu. Neděli ctíme jako sváteční den a dopřáváme svým zaměstnancům volno, proto máme v tento den ZAVŘENO.
 
Srdečně Vás zveme k návštěvě prodejny v Dolních Bojanovicích. Přijďte se o nabídce i službách sami přesvědčit.
 
       Tým KVART Elektro v Dolních Bojanovicích