Zákaznická podpora:info@elektro-kvart.cz

Party reproduktory GoGEN s dárkem

Kupte si vybrané reproduktory značky GoGEN, zaregistrujte se a získejte dárek – sendvičovač ETA Sorento Plus 5151 90000. Tento multifunkční pomocník 6 v 1 je jedním z bestsellerů značky ETA. Skvěle poslouží pro přípravu téměř jakékoli pochoutky pro každou zahradní party.

Skvělý hudební výkon o síle až 90 W podá party reproduktor GoGEN HAPPEE BPS 736 CD. Kromě kvalitního zvuku s možností přidání ozvěny (ECHO), rozproudí zábavu také světelnými efekty a funkcí KARAOKE. Snadno jej kamkoli přenesete, a navíc má i CD mechaniku pro ještě více možností přehrání hudby.
Dalším hudebním velikánem je party reproduktor GoGEN SMILEE BPS 636 se super výkonem až 40 W, Bluetooth a světelnou LED show. Přednastavené ekvalizéry a zvýraznění basů zprostředkují pokaždé detailně čistý zvuk, a to nepřetržitě celých 6,5 hod. Najdete zde také FM rádio a mikrofon pro všemi oblíbené KARAOKE.
Výbornou volbou v rámci poměru kvalita/cena je reproduktor GoGEN ORBEE BPS 340, který nabízí kromě super zvuku také řadu pokročilých funkcí. Nadšeni budete i jeho kompaktním designem a odolností proti vodě, takže si s ním užijete spoustu zábavy i na pláži a u bazénu.

  1. Kupte si vybraný reproduktor GoGEN v době konání akce.
  2. Zaregistrujte svůj nákup na www.gogen.cz/gril-party a vyplňte všechny požadované údaje nejpozději do 8. 9. 2024.
  3. Po schválení registrace vám bude do 35 dnů zaslán dárek (sendvičovač ETA Sorento Plus 5151 90000) na adresu uvedenou v registračním formuláři společností DPD.
  4. Akce je možné se zúčastnit maximálně 3×, vždy s jiným produktem. Více informací a úplná pravidla naleznete na stránkách značky.

Akce trvá do 31. 8. 2024 nebo do odvolání.