Zákaznická podpora:info@elektro-kvart.cz

Prodloužení záruky

Pojištění prodloužené záruky, možnost prodloužení záruční doby až na 5 let

 

V dnešní době, kdy jsou nejmodernějšími technologiemi napěchovány téměř všechny spotřebiče, stačí málo, aby se spotřebič porouchal. Záruční doba 2 roky se proto mnohdy zdá nedostačující, zvláště pokud uvažujete koupit spotřebič z vyšší cenové hladiny v dané kategorii.

Záleží ale jenom na vás, jakou strategii při nakupování zvolíte. Zda dáváte přednost a je pro vás nejdůležitější pouze cena a nebo si vybíráte spotřebič hlavně podle parametrů a funkcí kterými je spotřebič vybaven. S vyšším komfortem stoupá samozřejmě také cena výrobku.

Od takového spotřebiče, očekáváme kromě jiného, že nám také bude určitou dobu sloužit. Ale i dražší spotřebič mívá časem závady nebo potřebuje vyčistit či seřídit a to samozřejmě zase něco stojí.

Abychom se nemuseli možných oprav obávat, je lépe si ke spotřebiči zakoupit prodloužení záruční doby. Pojištění prodloužené záruky, jak se přesně tato smlouva jmenuje, se uzavírá ihned při koupi spotřebiče a je možnost smlouvu uzavřít na prodloužení záruky o 12, 24 a 36 měsíců.

Cena za toto pojištění se sjednává výpočtem z kupní ceny věci včetně DPH a to:

pojištění prodloužené záruky 2+1 - 10% z kupní ceny věci včetně DPH,

pojištění prodloužené záruky 2+2 – 15% z kupní ceny věci včetně DPH,

pojištění prodloužené záruky 2+3 – 20% z kupní ceny věci včetně DPH.

 Podrobné informace k této nabídce - Pojištění k Rámcové pojistné smlouvě č. HPPEW 1/2010 naleznete zde.