Elektro KVART - Tradiční firma

 Jsme rodinná firma zabývající se prodejem elektroniky, průmyslového zboží a drogerie.  Firma vznikla již v roce 1992 zakoupením objektu bývalého obchodního domu. Během dalších let  jsme renovovali  vzhled prodejních prostor a v letech 1996 a 2000 jsme novými  přístavbami objektu  reagovali na zvyšující se poptávku a zájem zákazníků právě o elektro sortiment. Tím se pro naši firmu prodej elektro spotřebičů a elektroniky stalo páteřním sortimentem. Ve snaze přizpůsobovat se vývoji na trhu a v souvislosti se současným trendem od roku 2005 nabízíme naše zboží také prostřednictvím eshopu.

Prodejna KVART elektro se řadí mezi nejvýznamnější prodejce elektroniky v regionu. Z důvodu trvalého zájmu zákazníků o klasický prodej v kamenném obchodě ze stále vzdálenějších míst  jsme ( k naší kamenné prodejně v Dolních Bojanovicích) otevřeli  další prodejnu ve městě Bzenci.

Obě naše prodejny slouží také jako výdejová místa eshopu.

Naši zaměstnanci jsou školení odborníci v oblasti prodeje elektrospotřebičů a elektroniky, se znalostmi nových technologií a novinek v tomto rychle se vyvíjejícím odvětví.

Každá z prodejen má prostorné parkoviště a bezbariérový vstup do budovy. Zde je vystavený téměř celý sortiment eshopu a můžete si ho prohlédnout. Oproti jiným výdejnám zde zboží můžete okamžitě nakoupit, nebo využít znalostí prodavačů a nákup spotřebiče s nimi zkonzultovat. Personál prodejny vám ochotně pomůže s naložením zakoupeného zboží. Rozměrné a těžší spotřebiče si nemusíte odvážet sami - až do vzdálenosti 30 km vám spotřebič přivezeme domů firemním rozvozem ZDARMA. Součástí této služby je vynesení spotřebiče až do bytu kteréhokoliv patra, vybalení  a umístění na vámi připravené místo. Provedeme také základní zapojení spotřebiče. To vše vám, našim zákazníkům poskytujeme zdarma jako službu.

Pohodlnějším způsobem nákupu je objednání  zboží prostřednictvím našeho eshopu a zde si můžete vybrat si jednu ze tří možností doručení zboží.

Za předpokladu, že bydlíte do 30km vám po odeslání objednávky  zboží přivezeme firemním rozvozem ještě tentýž nebo následující den (týká se všech položek označených popiskem skladem).  Do větší vzdálenosti vám zboží bude dopraveno prostřednictvím kurýrní služby, kterou si zvolíte. Třetí možností je vyzvednutí si zboží na jednom z výdejových míst – v Dolních Bojanovicích nebo Bzenci.

Pokud se při výběru v eshopu nedokážete rozhodnout, který typ výrobku si přesně vybrat, můžete se spojit s našimi prodavači a svoje požadavky i výběr konkrétního spotřebiče s nimi zkonzultovat. Možnosti on – line spojení prostřednictvím telefonické poradny,  chatu či skype jsou uvedeny na hlavní straně eshopu v pravé části.

Ostatní podrobné podmínky nákupu prostřednictvím našeho eshopu  naleznete v dolní části hlavní strany v sekci obchodní podmínky.

Rádi uvítáme jakoukoliv zpětnou vazbu na nákup – spokojenost s vyřízením objednávky, dovozem zboží, ale také zkušenosti či případné potíže se spotřebiči. Všechny vaše reakce jsou pro nás cennými informacemi a podněty ke zkvalitnění služeb zákazníkům.

Váš KVART s.r.o. Dolní Bojanovice

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.