Naše prodejny jsme přeměnili na výdejní místa! Nakupujte online, v košíku zvolte jako způsob dopravy Osobní odběr a zboží vyzvedněte na jedné z našich prodejen. (Nadále možné doručení zboží Firemní dopravou za symbolickou 1 Kč do 30 km od našich prodejen).

Whirlpool Vánoce: vyberte si dárek v hodnotě 2 500 Kč

whirlpool

Za nákup vestavných spotřebičů Whirlpool v minimální hodnotě minimálně 25 000 Kč včetně DPH získáváte dárek – voucher v hodnotě 2 500 Kč dle vlastního výběru.

Akce se vztahuje na všechny modely vestavných spotřebičů Whirlpool z kategorií: vestavné horkovzdušné trouby, vestavné mikrovlnné trouby, varné desky, vestavné myčky nádobí, vestavné chladničky, odsavače, vestavné kávovary, ohřevné zásuvky.

  • Nákup spotřebičů a výběr dárku Whirlpool je třeba zaregistrovat do 14 dní od data zakoupení zde.
  • Po správné a kompletní registraci obdržíte potvrzující e-mail.
  • Vybraný dárek Vám bude zaslán poštou nebo jako kód e-mailem (dle typu dárku).
  • Dárek Vám bude zaslán nejpozději do 30 dnů od provedení úspěšné registrace.
  • Akce trvá od 1. 10. 2020 do 31. 12. 2020 u prodejců Whirlpool v ČR.
  • Není možné kombinovat s jinou akcí pořádanou společností Whirlpool. Výrobní čísla spotřebičů je možné zaregistrovat pouze jednou a do jedné akce.

 

Nemáte v době registrace k dispozici seriové a modelové číslo spotřebičů Whirlpool?

  • Prosíme vyplňte ve formuláři vše potřebné kromě modelového a sériového čísla a formulář uložte. Na e-mail obdržíte potvrzení o registraci, po obdržení spotřebičů odpovězte na tento e-mail a doplňte uvedená čísla. Nejpozději však do 31. 3. 2021. Dárek bude zaslán do 30 dnů od tohoto finálního dokončení registrace.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.