Zákaznická podpora:info@elektro-kvart.cz

Vyberte si kteroukoli myčku nádobí Electrolux a můžete o od nás získat kapsle Jar Platinum Plus 48 ks navíc!

Myčky nádobí nyní s dárkem!

Electrolux_k_mycce_darek_900x190_kategorie

Nemusíte mít ruce vysušené od mycích prostředků, nechte péči o nádobí na šikovných myčkách Electrolux, ke kterým nyní dostanete navíc dárek v podobě kapslí Jar Platinum.
Pro početnější rodinu je ideální vestavná myčka nádobí Electrolux 700 PRO EEG48300L s kapacitou 13 sad nádobí a intuitivním ovládáním QuickSelect. Naopak do menších kuchyní je jako dělaná myčka nádobí Electrolux EEA12100L s technologií AirDry pro dokonalé vysušení nádobí. Pokud by se vám hodil spíše volně stojící model, skvělou volbou bude například myčka nádobí Electrolux ESF5555LOX s 6 přednastavenými programy a možností odložení startu.

Dopřejte si šikovnou pomocnici a vyberte si z nabídky myček Electrolux tu nejlepší do vaší kuchyně, nyní navíc s kapslemi Jar Platinum jako dárkem!

Jak získám dárek?
1. Kupte si v době konání akce vybranou vestavnou nebo volně stojící myčku Electrolux.
2. Zakoupený produkt zaregistrujte v době konání akce na webových stránkách: https://www.electrolux.cz/mypages/register-a-product/
3. Zvolte nabídnutý dárek – balení kapslí Jar Platinum Plus 48 ks.
4. Při registraci doložte doklad o zaplacení.
5. Po ověření správnosti zadaných údajů vám do 45 dnů od data registrace Electrolux zašle dárek na vámi uvedenou adresu.
6. Více informací a úplná pravidla akce najdete na stránkách značky.

Akce trvá od 9. 5. do 30. 6. 2022 nebo do vydání zásob dárku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení