DÁREK KE KAŽDÉMU GRATUSU

 
 

Každodenní práce v kuchyni vám půjde hezky od ruky s kuchyňskými roboty ETA Gratus. Planetární systém míchání umožní dokonalé promíchání surovin, které nebudou zůstávat na stěnách mísy. Výsledné těsto tak bude vždy perfektní!

Není to ale jen těsto, s čím si roboty od značky ETA poradí. Díky bohatému příslušenství nahradí hned několik kuchyňských přístrojů. Prvním zástupcem je ETA Gratus 0028 90030 díky kterému si zjednodušíte všechno to míchání, hnětení a mixování. S robotem Gratus Max ETA 0028 90061 si snadno připravíte čerstvě mleté maso, a to díky velkému mlýnku se čtyřmi hrubostmi mletí. Gratus Vital II ETA 0028 90092 doprovází kromě výše zmíněného i nástavce na výrobu domácí zmrzliny, lisy na ovoce nebo třeba mlýnek na mák. Moderní funkce s luxusním retro designem pak kombinuje ETA Gratus Storio. Vyberte si z barevných variant červený ETA 0028 90063, černý ETA 0028 90064 či béžový ETA 0028 90062.

Jako dárek navíc získáte praktickou 3,5l nerezovou mísu s víkem! Proč je skvělá? Má menší objem než ta klasická. Při přípravě malého množství těsta se tak vyhnete úpravě výšky metliček. Potřebujete uschovat krém či šlehačku na později? Zakryjte ji víkem a uložte do lednice. Taky ji uvítáte při přípravě složitějších pokrmů, kdy je potřeba vymíchat dvě různá těsta, či k těstu vyšlehat sníh z bílků. Pečení pak půjde jedna radost! Jak mísu získat?

  1. Pořiďte si vybraný model kuchyňského robota ETA Gratus v době trvání akce.
  2. Vyplňte registrační formulář na webových stránkách www.eta.cz/akce/ a přiložte nákupní doklad.
  3. Registraci dokončíte kliknutím na tlačítko „Odeslat a dokončit registraci“.
  4. A je to! Dárek v podobě 3,5l nerezové mísy s víkem vám bude zaslán na adresu uvedenou v registračním formuláři.


Akce platí od 1. 11. 2021 do 23. 12. 2021, nebo do vydání zásob dárku.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.