Zákaznická podpora:info@elektro-kvart.cz

Dárek k nákupu CD přehrávače JVC

 

Nalaďte se na vánoční atmosféru s rádii JVC, která vám přehrají vaše oblíbené hity. Nyní k vybraným modelům navíc můžete získat dárek!
Zavzpomínejte na staré dobré časy, kdy hudbu zprostředkovávaly kazety či cédéčka, s radiomagnetofonem s CD JVC RC-E451 a nechte se unášet nostalgickými zvukovými vlnami. Technologie Bluetooth vás přenese zpátky do současnosti a díky ní si budete moci pustit vaši oblíbenou hudbu z telefonu. Až budete mít chuť slyšet běžné rádiovky, FM tuner se o to postará.
Radiopřijímač DAB+/CD JVC RD-E661B-DAB vám umožní moderní i klasické možnosti poslechu. FM a DAB+ tuner vyladí vaše oblíbené stanice do té nejlepší kvality. Samozřejmostí je Bluetooth pro streamovaní audio obsahu z mobilního telefonu. Retro je zkrátka in, tudíž si budete moci skrze radiopřijímač poslechnout i vaše oblíbené klasiky, které vám zůstaly na cédéčku.
Rádia JVC se navíc pyšní jednoduchým ovládáním, a tak mohou pod stromečkem udělat radost třeba i prarodičům. K vybraným modelům navíc nyní zdarma získáte meteostanici Hyundai, a tak můžete mít vyřešené dva dárky najednou!

Jak získat dárek?

  1. Kupte si vybraný model rádia JVC v době konání akce.
  2. Zaregistrujte se na stránce https://jvcaudio.cz/darek-k-prehravaci/. Pro získání dárku je nutné vyplnit kontaktní údaje a přiložit doklad o koupi radiopřijímače nebo radiomagnetofonu.
  3. Více informací a kompletní pravidla se dozvíte na stránkách značky.

Modely zařazené do akce: