* TIP * VÁNOČNÍ AKCE * CENA S DÁRKEM NAVÍC! Robot ETA Gratus 90030

 

*** Pro pohodlnou a rychlou přípravu všech vánočních dobrot ***

 

* TIP * VÁNOČNÍ AKCE * CENA S DÁRKEM NAVÍC! * Robot ETA Gratus 90030 Kuchyňský robot ETA Gratus 0028 90030
 

NYNÍ S VÁNOČNÍ CENOU 9.999,- Kč

a s DÁRKEM - mlýnkem obilí, luštěnin, rýže

(v hodnotě 2.599,- Kč).

***************************************************************************************************

ETA GRATUS FINITO!! 

Tento oblíbený robot se stal nejprodávanějším robotem roku 2013, 2014 a 2015.

Masivní celokovové provedení (včetně převodovky) zajišťuje dlouhou životnost a dobrou stabilitu při provozu. Silně výkonný 1200W motor díky stabilizátoru udržuje nastavené otáčky i při vyšším zatížení. Rychlost lze korigovat díky plynulé regulaci otáček a planetární systém míchání vytváří sametově hladké a kvalitně zpracované těsto.

Díky celokovovému provedení je robot odolnější, stabilnější a má delší životnost. Plynulá regulace otáček usnadňuje jeho obsluhu. Systém bezpečnostních pojistek proti špatnému nastavení a světelná signalizace provozu zajistí bezpečný průběh celého procesu. 

Jeho velkou výhodou je jednoduchá a rychlá montáž, výměna příslušenství i snadná údržba. Jednotlivá příslušenství lze mýt v myčce na nádobí, což vám ušetří spoustu času i energie.Protiskluzové nožky zajišťují stabilitu přístroje a plynule ovladatelný chod motoru je i v nejvyšších otáčkách tichý a stále stejně účinný.

Více informací a možnost objednání zde: https://www.elektro-kvart.cz/eta-gratus-0028-90030/

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.