* TIP * plně automatický zavařovací hrnec DOMO DO 42325PC

 * NOVINKA * TIP *
 
 
Plně automatický zavařovací hrnec
 
DOMO DO 42325PC
 
 
 
Plně automatický zavařovací hrnec DOMO DO 42325PC s přehledným LCD displejem a plně digitálním ovládáním. Po dosažení nastavené teploty se automaticky spustí zavařování po nastavenou dobu - jednou pokyny k zavařování nastavíte a spustíte a hrnec si vše ohlídá sám.
 
Díky přesnému termostatu a záslepce otvoru kohoutu je tento zavařovací hrnec vhodný jak pro zavařování a sterilizaci ovoce i zeleniny, tak i pro přípravu horkých nápojů, guláše a jiných omáček.
 
 
 
Zavařovací automatický hrnec je v kvalitním nerezovém provedení. Velmi přesné nastavení a automatické spuštění vylučuje převaření zavařovaného produktu. Praktičnost použití hrnce zvyšuje umístění kohoutu na boku mimo LCD displej. 
 
Výpustný kohout zavařovacího automatu lze utěsnit vyjímatelnou záslepkou a využít jej jako  várnici na čaj nebo stáčení svařeného vína, vaření polévek, guláše a dalších vařených jídel a následně pak udržování pokrmu či tekutin v nastavené teplotě.
 
Díky čidlu uvnitř hrnce je hlídání teploty Zcela přesné a rychlé. obsah hrnce kontroluje pojistka proti přehřátí a varu na sucho a na případné potíže jste upozorněni symbolem na nedostatek vody, který se rozsvítí na LCD displeji. Pro přesné použití slouží plynulé nastavení teploty od 30°C do 100°C  a časovač lze nastavit na 1 až 120 minut, nebo nepřetržitý chod. 
 
 
Plně automatický zavařovací hrnec DOMO DO 42325PC byl vyhlášen produktem roku 2017 a 2018 na vyhledávači Heureka v kategorii zavařovací hrnce.
 
 
OK BANNER hrnec zavař
 
  
 
* VYNIKAJÍCÍ POMOCNÍK NEJEN V ZAVAŘOVÁNÍ ... aneb okurková sezona je v plném proudu *
:-)
 
 
 
 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.