Zákaznická podpora:info@elektro-kvart.cz

Kupte JVC TV a získejte soundbar nebo reproduktor zdarma

Užijte si sportovní utkání na maximum! Při zakoupení Ultra HD televizí JVC získáte nyní fantastický soundbar JVC TH-E321B v hodnotě 1 999 Kč jako dárek!

A jakou UHD TV vybrat? Co třeba JVC LT-65VAQ8235, která nabídne podívanou v těch nejlepších barvách díky QLED technologii s více než miliardou živých barev. O skvělou zábavu nepřijdete ani s JVC LT-55VAQ6235. I tuto Android TV pohodlně připojíte s vestavnou Wi-Fi k internetu a budete mít možnost stažení mnoha aplikací, včetně O2TV. 4K UHD rozlišení na vás bude čekat i u televize JVC LT-43VAQ7235. A s revolučním zvukovým formátem Dolby Atmos a Dolby Virtual: X se budete při sledování cítit jako v centru dění.

Hodila by se vám spíše menší úhlopříčka? Pak určitě nepřehlédněte model JVC LT-32VF5305, který nabídne Full HD obraz s výjimečnou ostrostí a pestrostí barev. Ve výbavě nechybí ani moderní technologie Bluetooth. Televizor tak rychle a snadno bezdrátově spárujete například se sluchátky, notebookem či soundbarem. A jako dárek na vás bude čekat kompaktní bezdrátový reproduktor JVC XS-E114B v hodnotě 999 Kč, který JVC naděluje k televizorům s nižším rozlišením.

Jak získat dárek?

1. Kupte si vybraný JVC televizor v době trvání akce.
2. Vyplňte registrační formulář se všemi potřebnými informacemi nejpozději do 28. 7. 2024 na darek-k-tv | | jvc-tv.cz.
3. Po registraci vám bude dárek zaslán přepravní službou DPD.
4. Akce se lze zúčastnit maximálně 3×, vždy s jiným produktem.

Tak neváhejte a vybírejte! Akce platí od 1. 6. do 21. 7. 2024 nebo do odvolání. Kompletní pravidla naleznete na stránkách značky JVC.